21 Aralık 2005 Yıl: 111

Ana Sayfa

Eski hastalık
            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Sarmaşık
Can Can
Alışveriş
Astroloji

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 


 
Kemalpaşa'da vahşet
Anne ile bebeği, az kalsın donuyordu

BAĞLANTILAR
Dışişleri Bakanlığı
Avrupa Birliği
Dünya Bankası
IMFKemal Hoca'nın TELEFONU
Kemal Önderoğlu

Sayfayı
Tavsiye etKemalpaşa'da vahşet

Cinayet, Spil Dağı yolundaki ormanlık alanda yürüyüş yapan kafilenin ihbarıyla ortaya çıktı. Karnı yarılarak iç organları çıkarılan kadının başı kayıp, kimliği ise belirsiz

FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde başı gövdesinden ayrılmış, karnı yarılıp iç organları çıkarılmış, 25-26 yaşlarında bir kadın cesedi bulundu.
Jandarma genç kadının kimliğini tespit etmeye çalışırken, olay yeri yakınında genç kadına ait olduğu tahmin edilen iç çamaşırı bulundu. İzmir Adli Tıp Kurumu, otopsi sonucu genç kadına tecavüz edilip edilmediğini belirleyecek.

Dağcılar bildirdi
Ceset geçtiğimiz pazar günü saat 16.30 sıralarında Kemalpaşa Sütçüler Köyü Spil Dağı yolundaki ormanlık alanda, yürüyüş yapan bir dağcı kafilesi tarafından bulundu. Cep telefonu ile güvenlik güçlerini arayan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri korkunç manzara ile karşılaştı. Yapılan incelemede cesedin 25-26 yaşlarında bir kadına ait olduğu, başının kesildiği, kesici ya da delici bir aletle karnının yarıldığı belirlendi.

Kayıplar inceleniyor
Jandarma yetkilileri, son bir ay içinde kaybolduğu bildirilen bayanlar üzerinden araştırma başlatarak cesedin kimliğini tespit etmeye çalışıyor. Genç kadının etine dolgun, düzgün fizikli olduğu, el ve ayak tırnaklarının da düzgün kesildiği ancak oje sürülmediği belirtildi.
Çıplak halde bulunan genç kadının üzerindeki siyah renkli bluzunun parçalandığı, iç çamaşırlarının da olay yerinin 40-50 metre ilerisinde atılmış halde bulunduğu öğrenildi.
Adli Tıp Kurumu'na götürülen cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi için parmak izi alındı. Genç kadının parmak izi emniyet ve jandarmadaki parmak izi kayıtlarıyla karşılaştırılacak. Öte yandan genç kadına tecavüz edilip edilmediğinin anlaşılabilmesi için alınan parçalar da biyoloji laboratuvarına gönderildi. Jandarma yetkilileri, katil ya da katillerin genç kadının boğazını kestikten sonra karnını neden yarmış olabileceğini bulmaya çalışıyor.

Namus için mi?
Soruşturmayı İl Jandarma ve Kemalpaşa İlçe Jandarma ekipleri ortaklaşa sürdürürken, genç kadının kaliteli iç çamaşırı kullanması, el ve ayaklarının da bakımlı olması üzerine maddi durumunun iyi olduğu görüşü ağırlık kazandı.
Cinayetin Sütçüler Köyü'nde işlenmiş olma ihtimalinin düşük olduğunu belirten jandarma, cesedin başka bir yerden getirilerek bu köye atılmış olabileceğini kaydetti.
Jandarma yetkilileri, olayın namus cinayeti olabileceğini söyleyerek, "Tecavüz için olsa kadının başı kesilmezdi. Ayrıca, sanki intikam alırcasına karnı defalarca, sağdan sola ve yukarıdan aşağıya yarılmış. Bu yüzden cinayetin namus yüzünden işlenmiş olabileceğini düşünüyoruz" dedi.

Buca'da da benzeri yaşanmıştı
Geçtiğimiz haftalarda da İzmir'in Buca İlçesi'nde bir inşatta bir gencin başı gövdesinden ayrılmış halde cesedi bulunmuştu. Vahşi cinayeti işleyen zanlılar daha sonra kesik başla bir işadamına giderek 20 milyar lira istemişlerdi.YENİ ASIR İNSAN
"İkinci dil kaçınılmaz"
En iyi eleman nasıl seçilir?
Yükselmeye çalışmalısınız
Starbucks eleman alacak

>>> İnsan Kaynakları ilanları

YENİ ASIR SİNEMA

İzmir sinemalarında gösterimde olan filmler

NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
Oteller

Durmuş Odabaşı'nın İNSANLARI

Yücel Elidemir
Seda'nın bizden neyi eksik
Ali Kocatepe
Bıçak kemiğe dayanınca
Murat Tuncay
Okuryazar da okumaz yaramaz!
Dr Tuncay Filiz
Erkeklerde KPAS: Kalp krizi kadar önemli!
Ülkü Erakalın
Hayat acı bir yalan vay gidene
Haftanın Şıkları


            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜNYE     I     REKLAM     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    AÇILIŞ SAYFASI YAP

Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222