21 Aralık 2005 Yıl: 111

Ana Sayfa

Eski hastalık
            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Sarmaşık
Can Can
Alışveriş
Astroloji

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 

21.12.2005Korkularınızla başa çıkmayı öğrenmelisiniz

İçinde bulundukları herhangi bir grup içinde bile diğerlerine göre olan farklı davranışlarıyla dikkat çekerler. İnsanlar bu kişileri doğal lider olarak benimserler. Bir süreci değiştirebilecek kapasitede, güçlü bir irdeleme yöntemleri vardır. Bir arada bulundukları insanlara karşı son derece eli açık olan bu kişilerin bu konuda biraz daha tutucu olmayı öğrenmeleri gerekmektedir. Özgürlük duygularını sanatsal çalışmalarla bağdaştırmasını iyi bilirler. İçinde kopan fırtınaları saklamayı ustalıkla başarırlar. Hafızaları çok güçlüdür. Bellekleri kuvvetlidir. Akıllı ve mantıklı kişilerdir. Olumsuz özelliklerinin başında, kendi menfaatleri her şeyin üstünde gelir ve kendilerine zarar gelmesinden korkarlar Parayı ve lüksü çok severler. Güçlü olmak için her türlü olanağı kullanırlar. Aşırı gururludurlar. Emir almaktan hoşlanmazlar.
KADINLARI: Mücadele güçleri çok yüksektir. Kıskançlık konusunda aşırıya kaçabilirler. Gelecekle ilgili yatırımcı bir kafası vardır. Bulundukları şartları çok çabuk değerlendirirler. Fiziksel özellikleri son derece çarpıcıdır. Somut düşüncelerin yoğunlaştığı konuları tercih ederler. Yaratıcılığını ve sezgilerini birlikte kullandıkları için, başarıları kalıcıdır.
ERKEKLERİ: Ketum ve soğuk görünüşlerinin altında sıcak bir kalp taşırlar. Duygusal ve alıngandırlar. Aile bağları çok güçlüdür. Çalışkan ve disiplinli bir yapıya sahiptirler. Hafta sonları bile evlerine iş taşıyan bu özel kişilerle yaşamak bazen sıkıcı olsa bile, uzun vadede güven dolu bir limandırlar. Anılara fazla değer verirler. Entelektüel zekaları sayesinde çevrelerinde çözemeyecekleri problemler yoktur. Onları motive edecek daima bir amaçları vardır.
ÇOCUKLARI: Sakin ve sessiz çocuklardır. Uslu ve düzenli bebeklerdir. Duygularını gözyaşlarıyla belli ederler. Öğrencilik yıllarında yeni bir şey öğrenmeye meraklıdırlar. Ailelerinin desteğine daima ihtiyaç duyarlar. Öğrenme yetenekleri ve bellekleri çok güçlüdür.
GÜNÜN RENKLERİ: Beyaz, Sarı, kahverengi, eflatun.
GÜNÜN ÇİÇEĞİ: Beyaz gül, beyaz zambak, mor menekşe,
GÜNÜN KOKUSU: Hanımeli, lavanta, menekşe, tarçın.

GÜNÜN YORUMU
Bugün korkularınızla başa çıkmayı öğrenmelisiniz. İçinde bulunduğunuz şartları yeniden düşüneceksiniz. Sınırlarınızı bilmek isteyebilirsiniz. Yaşantınıza dahil etmek istediğiniz konular üzerinde daha çok düşünmelisiniz. Sonradan pişman olacağınız konular canınızın sıkılmasına neden olabilir. Enerjinizin doğru kullandığınızdan emin olmalısınız. İçsel sorgulamanızı yaparken geçmişte öğrendiğiniz şeylerin şimdiki yaşantınıza yansımalarından faydalanacaksınız. Birçok dostunuzu ziyarete gideceksiniz. Konuşmalarına güvendiğiniz kişilerin fikirleri size ilginç gelecektir. Basın ve yayın kuruluşlarında hareket ve canlanma söz konusu. Konferanslar ve panellerin gündem kazanacağı bir gün. Olaylar abartılabilir.

KOÇ
Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut statüsü kazandırmanız olumlu gelişecek. Ani girişimciliğiniz ön planda olacak Aklınızın karışmasına izin vermemelisiniz.

BOĞA
Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya mükemmel işler çıkıyor. Kendinizi sınırlamaktan vazgeçin. Çok uyumlu bir ilişkiniz var fakat onunla her konuda yarışıyor olmanız, ilişkinizi zor durumda bırakıyor. Yorgun ve halsizsiniz. Yaşamınızı bir düzene sokmalı ve uykunuza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER
Bugün harcamalar konusunda ileri boyuta varabilecek bir savurganlık göze çarpabilir. Kendinizi enerjik ve mutlu hissedecek, arkadaşlarınızla birlikte olmak için fırsatlar yaratacaksınız. Bazı şeyleri değiştirmenin zamanı geldi. Özellikle insan ilişkileri konusunda,anlayışlı olmalısınız.

YENGEÇ
İş kuralları sizi fazla sıkıyor. Değişikliğe ihtiyacınız var fakat işinizi mükemmel yaptığınız da kesin. Aşk konusunda her türlü olanaklarınızı kendi lehinize kullanmak için fırsatlar sizi bekliyor. İlişkinizi yeniliyorsunuz. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Hızlı yediğiniz öğünler, sağlığınızı olumsuz etkiliyor.

ASLAN
Yalnız kalmayı sevmiyorsunuz. Çevrenizde bazı kişilerin de aynı soruna sahip olduklarını sanıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde, olumlu gelişmeler söz konusu. İstediğiniz iletişimi artık kurabilirsiniz Önemli bir sağlık sorununuz yok. Sadece mevsim yorgunluğuna karşı direncinizi arttırmalısınız.

BAŞAK
Hangi işte çalışırsanız çalışın, başarı sizin için detaylarda gizli. Bugün sezgilerinizde başarılısınız Grup çalışması yapanlar için olumlu bir gün. İsteklerine arzuladıkları gibi kavuşacaklar. Sabırlı davranmalı ve size faydası olabilecek kişileri göz ardı etmemelisiniz. Yeteneklerinizi doğru değerlendireceğiniz bir gün.

TERAZİ
Duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bağlar oluşmakta ve bugün ona karşı derin duygular içinde olacaksınız. Çekim gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Spekülasyondan uzak kalamaya çalışmalısınız. Yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz.

AKREP
Yönetici gezegeniniz Plüton sizi daha cazip ve çekici kılarken, aşkta daha derin duygular veriyor. Her konuda ısrarcı yapınız yüzünden bazı gerçekleri atlıyorsunuz. Özgürlükçü yönlerinizin atağa kalkmasıyla bazı gerçekleri daha farklı açılardan görebileceksiniz. Jüpiter gezegeninden olumlu etkiler alıyorsunuz.

YAY
Burcunuzda bulunan Merkür gezegeni,iş aktivitenizi yükseltiyor. Siz bu konuda da başarılı olacaksınız. Bazı kişiler sizi kıskanabilir. Duygularınızda aşırılığa kaçmadığınız müddetçe, her şey yolunda gibi görünüyor.Venüs gezegeninin olumlu yönlerinden faydalanmalısınız. Fakat son günlerde aşırı yiyip içiyorsunuz. Dikkatli olun.

OĞLAK
Aslında oldukça sakin bir yapınız olmasına rağmen zorlandığınız zaman, oldukça kırıcı oluyorsunuz. Çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Sabırlı yapınız sizi başarıya götürürken, adımlarınızı temkinli atmalısınız. Sorumluluk duygunuzu gittikçe güçleniyor. Hissettiklerinizle çevresel faktörler çok farklı ve olayların detayları sizin için önemli olacak.

KOVA
Geçici çılgınlıklar sizi zor durumda bırakıyor. Sevdiklerinizle bir arada neşeli saatler geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Yakınlarınızla mutlusunuz. Fakat kişilerin, başkalarıyla olan günlük yaşam ilişkilerindeki merakları canınızın sıkılmasına neden oluyor. Bugün birlikte olacağınız kişiler, size beklemediğiniz kadar ilgi gösterecekler.

BALIK
Değişen koşullardan hoşlanan biri olarak, kolay sıkılıyor ve bunu çevrenize hemen hissettiriyorsunuz. Bugün sizi etkileyen gezegenler nedeniyle; parasal konularda bir hareketlenme izleyebilirsiniz. Sizin şartlarınızın ön planda olduğu ve gücünüzü hissettiğiniz anlar yaşayacaksınız. Süregelen ilişkinizi bugün askıya almanız mümkün.

 

 
Yazıyı
Tavsiye et


YENİ ASIR İNSAN
"İkinci dil kaçınılmaz"
En iyi eleman nasıl seçilir?
Yükselmeye çalışmalısınız
Starbucks eleman alacak

>>> İnsan Kaynakları ilanları

YENİ ASIR SİNEMA

İzmir sinemalarında gösterimde olan filmler

NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
Oteller

Durmuş Odabaşı'nın İNSANLARI

Yücel Elidemir
Seda'nın bizden neyi eksik
Ali Kocatepe
Bıçak kemiğe dayanınca
Murat Tuncay
Okuryazar da okumaz yaramaz!
Dr Tuncay Filiz
Erkeklerde KPAS: Kalp krizi kadar önemli!
Ülkü Erakalın
Hayat acı bir yalan vay gidene
Haftanın Şıkları


            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜNYE     I     REKLAM     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    AÇILIŞ SAYFASI YAP

Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222