26 Mart 2005 Yıl: 110

Ana Sayfa

Orman Baba: Cem Bakioğlu
            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Sarmaşık
Can Can
Alışveriş
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 

26.03.2005Yeni bir aşk için bugün uygun zaman

En belirgin özellikleri dostluk, arkadaşlık ve iyi niyettir. Oldukça yumuşak ve saygılı kişilerdir. İnsanları yargılamadan dinlerler. Karşısındaki kişinin duygusal yönleri ile ilgilenmekten hoşlanırlar. Kibar ince ve zarif kişilikleri ile topluluklarda dikkat çekmeyi iyi bilirler. Tartışmalardan son derece çekindikleri için, gürültülü yerlerde dolaşmaktan ve bulunmaktan nefret ederler. Çok çabuk sinirlenirler ve öfkeleri çabuk yatışır.

YALNIZLIĞI SEVMEZ
Yalnız yaşamaktan hoşlanmaz ve sürekli bir duygusal ilişkiye gereksinim duyarlar. Grup çalışmalarından hoşlandıkları için de, çevreleri daima kalabalıktır. Evlilik ilişkilerinde fırtınalar yaşasalar bile gerçek uyum adına dengeyi sağlamaya başarırlar. Adalet duyguları çok gelişmiş olduğu için, hukuk konuları ilgilerini çeker. Sanatçı yönleri gelişmiştir. Toplumda önde olmayı severler.
Yaşamı kendi özel duyguları içinde değerlendirmeyi bilirler. Huzurlu kişilerdir. Kendilerine güvenilmesinden hoşlanırlar. Yapıcı ve yaratıcıdırlar.
Bugün doğanların Güneşleri Koç'ta ilerlerken, Ay'ları Terazi burcunda oldukları için, Terazi karakteri de taşırlar.

GÜNÜN YORUMU
Güneş 5 derece, Venüs 4 derece Koç'ta ilerlemekte ve Merkür 11 derece ters hareketine devam etmektedir. Ay 5 derece Terazi, Mars 3 derce Kova'da ilerlemektedir.
Atak ve hızlı düşüneceğimiz bir gün. Aşıklar için olumlu kararlar onları bekliyor. Bazılarımız evlilik kararı alacaklar. Bazılarımız ise, kendilerine uygun ilişkileri başlatma kararı alacaklar. Duygusal yaşantımızla ile ilgili yenilikler söz konusu.
Partnerimizle ortak çalışmalar içinde olacağız. Aile ve ortaklıklar söz konusu olacak. Eğer bir aile şirketimiz varsa, motivasyon açılımı ve yeni projelerin güncellik kazanması söz konusu olacak. İşimizle ilgili yaratıcılığımızı ortaya koyabileceğiz.

TOPLUMSAL OLAYLAR
Hava ve Ateş grubu aksiyonları devam ederken, yaşam kalitelerinde renkli bir süreç başlamaktadır. Sanat olayları ateşli bir şekilde ortaya çıkacak. Film ve sanat festivalleri güncellik kazanacak. Ülkemizle ilgili yapıcı çalışmalar söz konusu olacaktır. İktidarda bazı sürtüşmeler olabilir. Özellikle bazı kişisel ortaklıkların bitmesi gündem yaratacaktır. Hukuk ve adalet sistemindeki aksaklıklar gündemi meşgul ederken, yargı sistemine eleştiri getirilebilir. Bütçeyle ilgili yeni düzenlemeler sağlanacaktır.

KOÇ
Karşı cinsle aranızda bazı sürtüşmeler söz konusu olacak. Ortaklıklar arasında fikir ayrılıkları canınızı sıkabilir. Olaylara kendi duygularınız doğrultusunda baktığınız için, kendi içinizde yanlış değerlendirmelere neden olabilecek saplantılarınızı aşmalı ve fikirlerinize esneklik kazandırmalısınız.

BOĞA
Başlangıçlar yapmak için, beklemeyi tercih etmenize rağmen, kişisel güvenliğinizi maddesel destekle sağladığınız için, kazançlarınızı takip etmeye özen gösteriyor ve yeni iş olanaklarına imkan tanıyorsunuz. Bugün, gizlilikler konusunda ısrarcı bir tavır takınarak, kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Daha saydam olmaya çalışmalısınız.

İKİZLER
Çevresel ilişkilerinizi olumlu kullanabileceğiniz bir gün. Kendinize güveniyor ve olayları istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan olumlu etkiler alıyor ve ortak etkinlikler konusunda yaratıcı davranıyor olsanız bile, dikte yönleriniz sorun yaratabilir. Bugün fikirlerinizi söylerken kalp kırabilirsiniz.

YENGEÇ
Toplumsal yaratıcılığınızı güçlü olduğu bir gün. Kişisel hırslarınızı sosyal ilişkilerinizle birleştirebilirsiniz. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmayı başarmalı ve amacınıza uygun hareket etmeyi bilmelisiniz. Evinizle ilgili değişikliğe bugün yapabilirsiniz. Harcamalarınız olacaktır.

ASLAN
Çevre ilişkilerinizin yoğun ve aktif olduğu bir gündesiniz. Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Kardeşlerinizle yapacağınız işbirlikleri ve kısa yolculuklar gündeme gelecektir. Onları hoşnut etmek sizi de mutlu ediyor.

BAŞAK
Yönetici Gezegeniniz Merkür'ün ters hareket etmesiyle, kişisel ilişkilerinizde sorunlar çıkabilir. Beklentilerinizde karşılık bulamamak veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olacaktır. Atılımlarınız için beklemeli ve eski ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Hatalarınızı kabul etmek özgüveninizin artmasına neden olacaktır.

TERAZİ
Ay, burcunuzda ilerlerken sizi yaratıcı ve çekici kılıyor. Olumlu motivasyonunuzu özel ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bugün, iyimser ve yardımsever duygularla hareket etmek istiyorsunuz. Güçlü bir partner üzerinizde baskı kurabilir. Bu konuda taviz vermezseniz, ilişkilerinizi daha olumlu kılarsınız. Yapıcılığınızı arttırmalısınız.

AKREP
Ailenizle ilgili sorunların gündeme gelmesi bireyler arasında çatışmalara neden olabilir. Onların istekleri sizin yaratıcılığınızı engelleyebilir. Bugün diyaloglarınızı kanalize edecek ve ailenizin karakteristik özelliklerine ters düşmeyecek şekilde hareket etmelisiniz. Onların mutluluğu sizin davranışlarınızla paralel gidecek.

YAY
Venüs, kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerlerken sosyal ilişkileriniz ve aşk hayatınız canlanıyor. Kendinizi mutlu hissetmek için birçok nedeniniz olacak. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde yaratıcılığınız güncellik kazanacak. Yeni tanışacağınız insanlardan etkilenebilir ve onları fikirlerinizle yönlendirebilirsiniz.

OĞLAK
Bugün duygusal anlamda kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Mesleki anlamda başarınızı perçinleyecek aktivitelere ihtiyacınız var. Önemli dostlarınızın desteği size güç verirken, değişkenlikten uzak kalmalısınız. Başarınızın gölgelenmesini istemiyorsanız ortaklıklar ve iş konusunda dengelerinizi korumaya çalışmalısınız.

KOVA
Hayalleriniz doğrultusunda yaşıyor ve ideallerinizi gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Kendinizi sınırlamaktan hoşlanmıyor ve özgürlüğünüzü rahat ifade edebileceğiniz ortamlarda bulunmak istiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin bilgilerine ve tecrübelerine gereksinim duyabilirsiniz. Heyecan verici bir gün sizi bekliyor.

BALIK
Yatırımcı bir kafa yapısıyla maddesel kazançları sorguladığınız bir gün. Satın alma duygunuzun yoğun olması nedeniyle harcamalarınız bütçenizi aşabilir. Partnerinizin bu konuda size destek vermesini bekleyebilirsiniz. İş yaşantınızda güçlü dostların yardımları ile önemli bazı aşamalar kat edecek ve kariyerinizi belirleyeceksiniz.


 
Yazıyı
Tavsiye et


YENİ ASIR İNSAN
Bugun Haber Bulunmamaktadır.