9 Mart 2005 Yıl: 110

Ana Sayfa

O koltuklara kimler otursun?
            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Sarmaşık
Can Can
Alışveriş
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 


 
Alsancak rahatladı
Adliyede şahiti dövdüler

BAĞLANTILAR
Dışişleri Bakanlığı
Avrupa Birliği
Dünya Bankası
IMFKemal Hoca'nın TELEFONU
Kemal Önderoğlu

Sayfayı
Tavsiye etASAYİŞ EKİPLERİ, KENTE KORKU SALAN 4 KİŞİLİK ÇETEYİ ELE GEÇİRDİ
Alsancak rahatladı

Çıkarıldıkları mahkemede tutuklanan, Beytullah Aykul, Volkan Şenol, Volkan Aras ve Eyüp Akkoyun, hakim ile savcıya saldırdı

FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

Ellerine kelepçe takılan gaspçı Volkan Şenol, etrafındaki her şeye saldırdı, güçlükle sakinleştirildi.

İzmir Alsancak'ta çaldıkları otomobille bir bayana kapkaç yapan 4 kişi yakalandı. Kendilerini "Alsancak Çetesi" olarak tanıtan grup, çıkarıldıkları mahkemede tutuklanınca adliyeyi birbirine kattı.
Hakim ve savcılara küfür edip kapıları yumruklayan kapkaççıların arkadaşları Emre Çelik (19) ile P.S. (17) ve Y.S. (17) isimli genç kızlar da polise saldırınca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çaldılar
Olay, geçtiğimiz gün Alsancak İkinci Kordon'da meydana geldi. Kendilerini "Alsancak Çetesi" olarak tanıtan 4 kapkaççı, çaldıkları otomobille Rahşan Doğan (27) isimli bayanın çantasını alarak kaçtı.
Genç kadının ihbarı üzerine harekete geçen polis, ara sokaklara giren otomobili durdurarak kapkaççıları yakaladı. Otomobildeki Beytullah Aykul (19), Volkan Şenol (24), Volkan Aras (19) ve Eyüp Akkoyun (19) gözaltına alınırken, Rahşan Doğan'a çantası teslim edildi.

Çok sayıda suçtan sabıkası bulunan 4 sanık, Alsancak Karakolu'nda ifadeleri alındıktan sonra Cumhuriyet Savcılığı'na sevkedildi. Daha sonra da tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye gönderildi. Nöbetçi mahkeme, sanıkları tutukladı.

Sabıkaları var
Tutuklama kararını duyan kapkaççılar, hakim ve savcıya küfür ederek kapı ve pencereleri yumrukladı. Bu arada Adliye'ye gelen kapkaççıların arkadaşları Emre Çelik (19) ve P.S (17) ve Y.S (17) isimli 2 kız, sanıklara kelepçe takmak isteyen polislere saldırdı.

Kelepçe takıldı
Polis, telsizle takviye istedi. 30 civarında polisin gelmesiyle grubun tamamına kelepçe takıldı. Tutuklanan kapkaççılar bu kez arkadaşları ile birlikte "Polis memuruna darp, hakim ve savcıya küfür etmek" suçundan yeniden mahkemeye sevkedildi. 4 kapkaççı ikinci kez tutuklanarak Buca Cezaevi'ne gönderildi. Öte yandan arkadaşlarını kurtarmak için polise saldıran 2'si bayan 3 kişi de tutuklandı.YENİ ASIR İNSAN
Bugun Haber Bulunmamaktadır.