9 Mart 2005 Yıl: 110

Ana Sayfa

O koltuklara kimler otursun?
            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Sarmaşık
Can Can
Alışveriş
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 


Göztepe Sayfası
 | Mesaj Gönder | Mesaj Oku | Resmi Site 

 

İNÖNÜ'DE FAZLA MESAİ
Necati out Hasan inn

 

Merinos'u yener işi garantileriz
Nazilli'ye hayat öpücüğü

Sayfayı
Tavsiye et

 Sarı-kırmızılılar "düşme" kelimesini ağızlarına dahi almıyorlar
BİZİ SEVGİ KURTARIR

Teknik Direktör Oktay Çevik, "Şuandan sonra ne teknik ne taktik verebilir, ne de transfer yapabiliriz. Bu işi ancak sevgi ve inançla başarırız" dedi

Tarihinin belkide en kötü günlerini yaşayan Göztepe'ye Muğlaspor ile oynayacağı kader maçı öncesinde YENİ ASIR yazarları Gürkan Ertaç, Halil Kiraz ve Sinan Genç moral verdi. Aydınspor yenilgisiyle sarsılan ve ligin tehlike hattına adım atan sarı-kırmızılılar üzgün, moralsiz ve çaresizdi. Son zamanlarda gelişen olaylar futbolcuları olumsuz yönde etkilemişti.
Teknik Direktör Oktay Çevik şuanda Göztepe'nin her şeyden çok sevgiye ihtiyacı olduğunu söyledi. Genç oyuncularının kapasitelerini zorladığını ve ellerinden geleni yaptığını söyleyen Çevik, "Bu saatten sonra onlara ancak moral verebiliriz. Başka yapacak birşey yok" derken taraftarlardan, camiadan destek istedi.
Kalan 10 maçın 6'sını İzmir'de oynayacaklarını söyleyen Teknik Direktör Oktay Çevik, Muğlaspor (D), Küçükköy ve Çorlu (D) maçlarından alacakları puanlarla düzlüğe çıkabileceklerini söyledi. Ege dayanışmasına ihtiyaçları olduğunu da söyleyen Çevik, "Bize rakiplerimizi yenerek yardımcı olabilirler" dedi.

Serhat kaleye
Göztepe'de Muğlaspor maçının hazırlıkları sürerken boynundan sakatlanan kaleci Cenk'in yerine bu maçta Serhat'ın görev alacağı öğrenildi. Serhat'a çok güvendiklerini söyleyen Futbol Şubesi Sorumlusu Orhan Endes, Hakan'ın üç maçlık cezasının 2 maça indirilmesi için Tahkim Kurulu'na başvurduklarını söyledi.

 

 


YENİ ASIR İNSAN
Bugun Haber Bulunmamaktadır.