2 Ocak 2005 Yıl: 110

Ana Sayfa

            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜÇÜK İLANLAR      I     İNSAN KAYNAKLARI     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    BİZE ULAŞIN

ANA SAYFA
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
Yazı Dizisi
Arşiv

MAGAZİN
Can Can
Pazar
Alışveriş
Sinema
Astroloji
Ne Nerede

EKSTRA
Hava Durumu
Eczaneler
Telefonlar
Sanal Galeri
Yararlı Linkler

MESAJ HATTI
Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Denizli
Aydın
Vestel Manisa
Buca
Muğlaspor
Uşakspor

KÜÇÜK İLANLAR
Emlak
Vasıta
Eleman
Çeşitli
İlan Formu
Mesaj gönder

 

 


 

 

02.01.2005

Haftanın şık hanımları
Cazibe Tuna

Canan Dönmez
Pileli eteğiniz ve siyah bistüyeriniz çok şık. Ancak keşke eteğiniz mini yerine uzun olsaydı. Boynunuzdaki takı ve ayakkabılarınızın modeli yakışmış. makyajınız ve saçınız yaşınıza çok uygun. Canan Hanım haftanın şıkları arasında siz de varsınız.

Sabin Hazan
Siyah simetrik kesimli elbiseniz gerçekten çok şık. Ayakkabılarınız, çantanız, kullandığınız takılar ve boyun fularınızla bir bütün yakalamışsınız. Saçınız ve makyajınızla da göz kamaşmıyorsunuz Sabin Hanım. Haftanın şıkları arasındasınız.
Şahika Basçı
Şahika Hanım, tercihleriniz çok isabetli. Tepeden tırnağa siyahlara bürünmüş olsanız da son derece şıksınız. Gömleğiniz, eteğiniz, ayakkabılarınız son derece uyumlu. Yine de böyle zarif ve genç hanımı canlı rekler içinde görmeyi isterdim
Şule Akdeniz
Siyah deri eteğiniz, büstiyeriniz ile boynunuzda kulandığınız boyunluk ve ayakkabılarınız gerçekten sizin ne kadar zevkli olduğunuzu gösteriyor. Ancak ayakkabı tercihinizi daha abiye bir modelden yana kullanabilirdiniz. Kolunuzdaki bileklik ve saatinize bence gerek yokmuş Şuke Hanım.Haftanın şık erkekleri
Hikmet Alcan

Tolga Onaran
Açık gri elbiseniz, beyaz gömleğiniz, gri kravatınız ve ayakkabılarınızla şık olmayı başarmışsınız Tolga Bey. Yakanızda bulunan beyaz mendil de kıyafetinizle bütünlük sağlamış. Ancak, ceketinizin kollarının biraz uzun geldiği görülüyor. Belki beden tercihinizi gözden geçirmeniz iyi olabilir.

Bahadır Elmacı
Bahadır Bey, kesinlikle haftanın en şıkısınız. O kadar güzel ve doğru tercihlerde bulunmuşsunuz ki ne söylesem az. Takım elbisenizin modeli sizin ne kadar zevkli olduğunuzu gösteriyor. Yaka mendiliniz, papyonunuz ve ayakkabılarınız da uyum içinde. Tebrikler.
Hakkı Ülkü
Siyah saten takım elbiseniz çok şık gömleğiniz ve ayakkabılarınız da uyumlu. Ancak, kravat tercihizde daha koyu bir renk seçebilirdiniz. Bu secim görüntünüzü daha da şık yapardı. Yine de çok iyi görünüyorsunuz Hakkı Bey.
Mutlu Ay
Mutlu Bey, gri çizgili takım elbiseniz, Z1 gömleğiniz ve ayakkabılarınızla çok şıksınız. Önden üç düğmeli takımınızın modeli ve renkleri size yakışmış. Ancak ceket modelinde bele oturan bir kesimin size daha çok yakışacağını düşünüyorum.
 

NE NEREDE
Cafe
Bar
Restoran
Tiyatro
Paket servis
Kültür Merkezi
Galeriler
Turizm acentaları
OtellerALIŞVERİŞ GAZETESİ
2005 kışının en rahatları
Tatil blue jean demektir
Üç kuşağa uygun bir "Sevinç"...
Mazda6 2.3 Sedan'ı sizin için denedik
Hafta sonu keyfini doyasıya çıkarın
2005'te tango öğrenin

YENİ ASIR YAŞAM
Kız tasarlıyor anne dikiyor
Kuşadası'nda "Boşnak" gecesi

            EN BÜYÜK BÖLGE GAZETESİKÜNYE     I     REKLAM     I     SIK KULLANILANLARA EKLE     I    AÇILIŞ SAYFASI YAP

Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir
Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222